logo دانلود اپلیکیشن راشا فیلم
ترافیک اینترنت برای مشترکین همراه اول و ایرانسل به صورت تمام بها محاسبه خواهد شد

قوانین مقررات

 

قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس راشا فیلم لازم است پیش از خرید و تماشای فیلم، سریال و تئاتر، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید. راشا فیلم سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما قرار می‌دهد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه – که ممکن است در آینده تغییر یابد – هستید.
دانلود فایل فقط جهت مصرف خانگی مجاز بوده و در اختیار قرار دادن آن به دیگران از نظر صاحبین آثار مجاز، قانونی، اخلاقی و شرعی نمی‌باشد.
این سرویس با نام تجاری “راشا فیلم” ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی رایت راشا فیلم مواجه شدید، لطفا آن را به پشتیبانی «راشا فیلم» به آدرس ایمیل info@rashafilm.com اطلاع دهید.
تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس راشا فیلم در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. برای دسترسی به محتوای غیررایگان، کاربر باید امکان دانلود و تماشای عنوان مورد نظر را خریداری نماید. دسترسی به محتوای رایگان راشا فیلم ممکن است تابع شرایط و بازه‌ی زمانی خاصی باشد و ممکن است راشا فیلم به صلاحدید خود اقدام به محدود یا پولی کردن محتوا کند. از این رو کاربر حق هیچ‌گونه اعتراضی نخواهد داشت.
مدل محاسبه‌ی مصرف اینترنت کاربران ممکن است به دلایل تشویقی به صورت تمام بها محاسبه نشود. بدیهی است راشا فیلم حق تغییر این موضوع را به صلاحدید خود و بدون نیاز به اطلاع‌رسانی به کاربر دارد. راشا فیلم در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به دانلود، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و نیز دانلود کاربر را لغو کند.
اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است. استفاده از سرویس راشا فیلم هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم‌ها، سریال‌ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق سرویس راشا فیلم و چه از طرق دیگر ایجاد نمی‌کند. بدیهی است با پرداخت مبلغ، شما می‌توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه بازنشر آن را ندارید.
راشا فیلم هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا … کاربر یا دیگران شود ندارد.
راشا فیلم این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
راشا فیلم با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد نظر خود را خریداری و تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل محدود، حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست؛ لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس راشا فیلم است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه‌های اجتماعی راشا فیلم به اطلاع کاربران خواهد رسید.
در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک به سایت‌های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت‌هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می‌گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
هر کاربر در راشا فیلم حق ایجاد یک حساب را دارد و ایجاد چند حساب برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط راشا فیلم در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران راشا فیلم حق واگذاری حساب کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از حساب کاربری فرد دیگر را ندارند. محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. راشا فیلم تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.
درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و پیش آمدهای خارج از کنترل راشا فیلم که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

حریم خصوصی

 

اطلاعات شما نزد راشا فیلم محفوظ است. راشا فیلم همواره اصول محرمانگی اطلاعات شخصی کاربران را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می‌نماید. راشا فیلم اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، راشا فیلم مسئولیتی نخواهد داشت.
در صورت ثبت نام، با استفاده از شماره موبایل در راشا فیلم ما اطلاعاتی از قبیل شماره موبایل، فیلم‌های خریداری شده، فیلم‌های دیده شده، سوابق پرداخت و سایر مشخصات اختیاری شما را ذخیره می‌کنیم. راشا فیلم اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می‌آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی‌سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه‌ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به راشا فیلم کمک می‌کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط‌تری با علایق هر کاربر به ایشان ارایه کند. راشا فیلم این اختیار را دارد، هنگام پخش فیلم به فراخور زمان و محتوا، برای کاربر تبلیغ نمایش دهد. راشا فیلم جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع‌رسانی در خصوص طرح‌های ویژه و پیشنهاد تماشای فیلم‌های جدید و …، ممکن است از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید. شما همواره می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه لغو اشتراک در انتهای ایمیلهای اطلاع‌رسانی آنها را غیرفعال کنید.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند.

 

ترافیک مصرفی سایت راشا فیلم در صورت خرید اشتراک، به صورت نیم بها محاسبه میگردد. مشترکین اپراتور همراه اول میتوانند بدون نیاز به خرید اشتراک به کلیه محتواهای سایت راشا فیلم دسترسی داشته باشند که در این صورت ترافیک مصرفی این دسته از کاربران به صورت تمام بها محاسبه میگردد. البته مشترکین اپراتور همراه اول همواره اختیار دارند تا با تهیه اشتراک از اینترنت نیم بهای راشا فیلم بهره مند شوند. ترافیک مصرفی سایت راشا فیلم برای سایر مشترکین اپراتورها و اینترنت های خانگی پس از ثبت نام و خرید اشتراک به صورت نیم بها محاسبه میگردد. در صورت استفاده از VPN، اینترنت مصرفی سایت راشا فیلم به صورت تمام بها محاسبه میگردد.